"NVO ERUDĪTS"

"NVO ERUDĪTS" 

Biedrība „Preiļu nevalstisko organizāciju centrs” februārī projekta „ Līdzdalības demokrātijas attīstības veicināšana Preiļu, Aglonas, Vārkavas, Riebiņu un Līvānu novados" ietvaros organizēja konkursu starp iepriekšminēto novadu biedrībām – izstrādāt scenāriju erudītu konkursa organizēšanai Preiļu, Vārkavas, Līvānu, Riebiņu un Aglonas novadu skolās izpratnes par pilsonisko sabiedrību veidošanai skolu jaunatnē, scenārijā iekļaujot dažādus uzdevumus par attiecīgo tēmu – viktorīnu, spēli un radošu komandas prezentāciju, kurā jaunieši prezentē savu izpratni par pilsonisko līdzdalību savā novadā.

Tā kā biedrība „PAKAC” bija iekļauta konkursa dalībnieku sarakstā, mēs cītīgi strādājām pie „NVO erudīts” pasākuma mūsu scenārija versijas izveides, ar ko arī veiksmīgi tikām galā. Mūsu scenārijs žūrijas komisijai šķita vispārdomātākais un labākais variants, līdz ar to uzvarējām konkursā un ieguvām savā īpašumā multifunkcionālo lāzerprinteri.

Mūsu pasākuma scenārijs tika īstenots! Jau 11.martā „NVO erudīts” ar mūsu izdomāto programmu notika Riebiņu vidusskolā un Preiļu Valsts ģimnāzijā, kur arī viesojās mūsu biedrības biedri ar muzikālo priekšnesumu, kas bija iekļauts scenārijā. Vēl šie paši pasākumi notiks arī Aglonas, Vārkavas un Līvānu novadu skolās. Pateicoties šim konkursam, guvām jaunu pieredzi pasākumu organizēšanā un dažādu uzdevumu sastādīšanā, kas šķita patiešām aizraujoši un noteikti noderēs arī mums pašiem.