Grupa "SOLITE" - @SKAĻĀKS VAKARS @PAKAC

Ne pops, ne elektro, ne klasiskā, ne klubu mūzika tevi tā īsti nesaista? Patīk kaut kas skaļāks, trakāks un iespaidīgāks? Tad PAKAC jaunais projekts "Skaļāks vakars" ir domāts tieši tev! Reizi mēnesī piedāvāsim piektdienas vakaru pavadīt nedaudz skaļāk, nekā ierasts.

Kā pirmie jaunā PAKAC projekta „Skaļāks vakars” viesi būs grupa „SOLITE”

Kad? 27. martā (piektdien)

Cikos? 22:00 (bet droši nāc agrāk, jau no 21:00 tējas dzeršana!)

Kur? PAKAC, Liepu 2a

Ko pēc tam? Bballīte ar Dj Ervin Main un Mr Happy

Gaidīsim! 

Ieeja par ziedojumu ~ 1 EUR

„Oficiāli kā SOLITE sākām pastāvēt no 03.12.2010, kad notika mūsu pirmais koncerts klubā "Banzai", kur grupa godam nospēlēja savas pirmās dziesmas. Sacerot dažas dziesmas sākām spēlēt koncertos ne tikai Daugavpilī, bet arī Rēzeknē, Rīgā un Preiļos. 

Ideja par grupas izveidi radās grupas ģitāristam un bundziniekam, vēlāk Dzintars atrada vokālistu - Edgaru, par kuru bija dzirdētas labas atsauksmes. Grupa sāka spēlēt dažādus „kaverus”. Lielākā problēma bija atrast basistu, un par laimi, tāds tika atrasts, un grupa sāka domāt savas dziesmas. Pirmā dziesma ar nosaukumu "I'm gonna make it", iepatikās daudziem draugiem un paziņām, kas iedvesmoja uz turpmāku radošu darbību

Neilgi pēc pirmā koncerta, dažādu apstākļu dēļ, grupas solo ģitārists bija spiests aiziet no grupas, bet jau tā paša gada vasarā grupa atkal sagāja kopā Daugavpils pilsētas svētku koncertā. Grupas bundzinieks Dziņa un ģitārists Vladeks pārcēlās uz galvaspilsētu, tāpēc sākām darboties divās pilsētās, kas mūs pacēla uz augstāku līmeni. 

Izmainot formātu, grupa sāka rakstīt dziesmas latviešu valodā, bet gaismā tās taps tiklīdz būs kvalitatīvi ierakstītas. Ar jauno programmu grupa aktīvi koncertē. Grupa var lepoties ar savu darbu, kā arī ar nesen izcīnīto klausītāju simpātiju kausu grupu konkursā "Chemical Reaction"

Grupas nosaukums ir un paliek noslēpums, kura rašanās apstākļus zina tikai grupas dalībnieki. 

Edgars Jurgelans - Rhythm guitar/vox, Ivars Janpaulis - Bass, Vladislavs Filipovs - Solo guitar, Dzintars Pudans - Drums Artūrs Latkovskis - galvenais fans Ivars Utināns - support manager.”

Jauno albūmu var noklausīties te: https://www.youtube.com/playlist?list=PLaqyVJmsh9TmXiAlGLmZraMCr_PVMvY0t

Atbalsta: Express Pizza, Preiļu novada dome, Just Productions, EM Studio

Informē:

Biedrības PAKAC biedrs

Justs Ribinickis

27637633