April 2017

THIRD NEWTON'S LAW - DZĪVĀS MŪZIKAS VAKARS @PAKAC

13. aprīlī PAKAC apmeklētājus priecēs piecas talantīgas meitenes, kas kopā veido grupu "Third Newton's law" jeb "Trešais Ņūtona likums"! Būs forši, tāpēc ņem līdzi draugus un nenokavē!

Koncerta sākums 22:00, tomēr droši nāc jau agrāk, jo durvis veram vaļā jau 21:00. Ieeja par ziedojumu 1,50 EUR apmērā.

"Trešais Ņūtona likums ir darbības un pretdarbības likums, kas atspoguļo sievietes būtību.

Trešais Ņūtona likums priecē klausītājus nu jau veselus 3 gadus. Vislielākais prieks mums ir par nominācijām Latgales kultūras gada balvā "Boņuks 2016".

Tā kā esam pavisam jauna grupa, konkrēta žanra, kurā spēlējam mūziku, mums nav, tāpēc cenšamies eksperimentēt spēlējot visdažādākos mūzikas žanrus. Uz doto brīdi, Trešais Ņūtona likums ir publicējis divas oriģināldziesmas un vienu cover-versiju, ar kurām klausītāji var iepazīties internetā.

Kā arī šogad plānojam pārsteigt klausītājus ar jaunām dziesmām un videoklipiem. Mums patīk gardas lietas, jautras spēles, skaista mūzika un forši cilvēki!"

 2017 04 13 PAKAC Dzivas Muzikas Vakars Third Newtons Law

May 2017

DISCOVER EVS VIBES

 

Vēlies ceļot, iegūt pieredzi un jaunus draugus no citām Eiropas valstīm, tomēr nezini, to panākt, turklāt bez naudas? Tagad tev ir iespēja uzzināt vairāk par Eiropas brīvprātīgo darbu! (angliski: European Voluntary Service jeb EVS)

5. maijā plkst. 15:30 katrs interesents ir aicināts uz PAKAC (Kārsavas ielā 4, Preiļos), kur notiks pasākums "Discover EVS vibes". Pie mums viesosies brīvprātīgie no 10 valstīm, kas sniegs atbildes uz katru tevis interesējošu jautājumu sakarā ar EVS, turklāt būs pieejama arī tēja un uzkodas!

Gaidīsim!

 evs vibes